OLX pomógł Ci w znalezieniu najwierniejszego przyjaciela?

Opowiedz nam swoją historię i wygraj nawet 3000 zł!

Zobacz jak wygrać
Za pieniądze zarobione na OLX zrealizowałeś marzenia rodziców?

Opowiedz nam swoją historię i wygraj nawet 3000 zł!

Zobacz jak wygrać
Znalazłeś drugą połówkę dzięki OLX?

Opowiedz nam swoją historię i wygraj nawet 3000 zł!

Zobacz jak wygrać
Zobacz więcej

Szukamy historii
z Waszym udziałem

Na OLX historie dzieją się codziennie. Małe, duże, wzruszające, śmieszne, takie, które wpływają na nasze życie. Masz taką historię? Weź udział w naszym konkursie i wygraj! Zwycięskie historie zostaną sfilmowane, a ich autorzy wygrają 3000 zł!

Nagrody

Zwycięzcy każdej z 3 tygodniowych tur konkursu otrzymają aż 3000 zł. Dodatkowo, każda zwycięska historia zostanie sfilmowana!

Każdego tygodnia autorzy historii, które zajmą drugie miejsce otrzymają nagrodę w wysokości 1500 zł!

Z kolei laureaci, których historie zajmą odpowiednio 3 miejsce otrzymają nagrodę w wysokości 1000 zł!

Nagroda gwarantowana

Ale to nie koniec! W naszym konkursie wygrać może każdy. Wystarczy, że Twoja historia zostanie zatwierdzona w konkursie, a otrzymasz nagrodę gwarantowaną - doładowanie na konto w OLX o równowartości 30 zł, które możesz wykorzystać w serwisie na dowolne usługi!

Jak dodać historię?

Konto w OLX i dobra historia

Żeby wziąć udział w naszym konkursie potrzebujesz 2 rzeczy: konta w OLX i fajnej historii, która przytrafiła Ci się na naszym serwisie. Następnie kliknij w przycisk DODAJ HISTORIĘ i wypełnij formularz

Opowiedz historię jak najlepiej

Każda historia lubi być dobrze opowiedziana. Postaraj się ją jak najlepiej opisać. Podaj swój adres e-mail z konta w OLX i nadaj historii ciekawy tytuł. A jeśli chcesz by Twoje zgłoszenie było bardziej wartościowe - dodaj koniecznie zdjęcie, które wiąże się z Twoją historią. Wszystko gotowe? Zatwierdź swoją historię!

Wygraj 3000 zł i zostań autorem filmowej historii

Jeśli Twoja historia będzie zgodna z Regulaminem - już wkrótce zostanie opublikowana w naszym konkursie. Każdą historię wnikliwie czytać będzie nasze Jury, które co tydzień wyłoni 3 laureatów. Zwycięzcy otrzymają aż 3000 zł, a ich historie zostaną sfilmowane!